Skip to main content

? Do grona firm zapewniających opiekę psychologiczną pracownikom dołącza ULTIMO!

„Tworząc Dobre Miejsce Pracy, troszczymy się o równowagę w każdej dziedzinie życia naszych Pracowników. Realizowanie celów i organizacja pracy to ważna część naszego życia zawodowego, ale jest też ta druga strona, o której pamiętamy – czyli nasz dobrostan.

Współpraca z Helping Hand – Mental Health Platform to kolejny krok w realizacji tworzenia miejsca pracy, w którym po prostu chce się pracować, w którym każdy czuje się dobrze. Chcemy, by każdy z nas – w razie potrzeby – mógł liczyć nie tylko na wsparcie koleżanek, kolegów, przełożonych, ale też na profesjonalną pomoc i doradztwo.

Cieszymy się z podjętej współpracy i liczymy na to, że spełni ona nasze oczekiwania” – mówi Katarzyna Jędryczek-Wąsiel, Head of HR w Ultimo S.A.

Wsparcie psychologiczne w organizacji przynosi wiele zalet – to nie tylko zmniejszona liczba zwolnień lekarskich czy absencji, ale także większa wydajność i satysfakcja z pracy. Każda kolejna firma, której pracowników mamy możliwość wesprzeć to dowód na to, że wsparcie psychologiczne jest pożądanym i potrzebnym benefitem.

Dziękujemy za zaufanie! ?

Oceń post