Wiktoria Lubańska – Brysiak

Certyfikowana Terapeutka Leczenia Uzależnień

Pedagog i specjalistka psychoterapii uzależnień. Od 2011 roku pracuje z osobami uzależnionymi oraz doświadczającymi kryzysów życiowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Stowarzyszeniu Monar, Fundacji „Sławek”, Stowarzyszeniu „Eleuteria” oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej. Pracowała zarówno z osobami dorosłymi jak i z młodzieżą.  Z aplikacją Helping Hand jest związana od 2017 roku i od tego czasu aktywnie prowadzi w niej czaty terapeutyczne.  Jej doświadczenie obejmuje prowadzenie terapii indywidualnej,  pracę metodą społeczności terapeutycznej oraz prowadzenie warsztatów na temat funkcjonowania i budowania relacji w rodzinie oraz przeciwdziałania przemocy.  W ramach doskonalenia zawodowego uczestniczyła w szkoleniach min. z zastosowania terapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu osób uzależnionych,  psychopedagogiki traumy oraz terapii online w pracy psychologicznej.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy i czujesz, że możesz zrobić sobie krzywdę, zadzwoń niezwłocznie pod 112 – bezpłatny numer alarmowy!

Marcin Brysiak realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Addictions.ai – system predykcji i prewencji złamania abstynencji – nawrót, w leczeniu uzależnienia od alkoholu

Celem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, prowadzących do stworzenia prototypu innowacyjnego systemu Addictions.ai.

Dofinansowanie projektu z UE: 5 852 108,27 zł

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Unia Europejska