zdjecie mateusz zelazny - Mateusz Żelazny

Mateusz Żelazny

Head of IT / AI

Jest absolwentem fizyki matematycznej na University of Edinburgh oraz obronił doktorat z fizyki na University of Cambridge. Ukończył roczny kurs pre-MBA na Cambride Judge Business. Mateusz posiada doświadcznie zarówno w badaniach podstawowych, jak i pracach rozwojowych. Jego wczesniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje między innymi prace rozwojowe z obszaru uczenia maszynowego dla sturtup-u zajmującego się przetwarzaniem języka naturalnego oraz wiodącej grupy finansowej. Wyniki jego badań przerowadzonych podczas doktoratu zostały opublikowane między innymi w periodyku Nature.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy i czujesz, że możesz zrobić sobie krzywdę, zadzwoń niezwłocznie pod 112 – bezpłatny numer alarmowy!

Marcin Brysiak realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Addictions.ai – system predykcji i prewencji złamania abstynencji – nawrót, w leczeniu uzależnienia od alkoholu

Celem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, prowadzących do stworzenia prototypu innowacyjnego systemu Addictions.ai.

Dofinansowanie projektu z UE: 5 852 108,27 zł

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Unia Europejska