Maciej Hoffmann

Dyrektor Operacyjny

Manager z 17 letnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży oraz ponad 13 letnim w rozwoju biznesu. Na rynkach polskim i zagranicznych (USA, Kanada, Słowenia, Czechy, Węgry, Estonia) prowadził samodzielnie szereg projektów, wprowadzał nowe produkty i usługi. Zarządzał i rozwijał działy, specjalizujące się w sprzedaży tradycyjnej i ecommerce, marketingu internetowym i direct marketingu. Członek międzynarodowej organizacji Direct Marketing Association, były szef grupy ecommerce IAB, uczestnik wielu seminariów i konferencji, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, posiada dyplom międzynarodowy MBA.

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy i czujesz, że możesz zrobić sobie krzywdę, zadzwoń niezwłocznie pod 112 – bezpłatny numer alarmowy!

Marcin Brysiak realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Addictions.ai – system predykcji i prewencji złamania abstynencji – nawrót, w leczeniu uzależnienia od alkoholu

Celem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, prowadzących do stworzenia prototypu innowacyjnego systemu Addictions.ai.

Dofinansowanie projektu z UE: 5 852 108,27 zł

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Unia Europejska