SUPERTERAPEUTA

logo hh - SUPERTERAPEUTA
logo hh - SUPERTERAPEUTA

Zostań SUPERTERAPEUTĄ

Bez problemu możesz tę współpracę łączyć z pracą na etacie w placówce publicznej lub z prywatną praktyką. Oznaczasz wolne terminy w kalendarzu i czekasz na pierwszych pacjentów!

To Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na sesje umówione w naszej aplikacji.
Dołącz do nas i zapełnij Twój kalendarz – 0 prowizji od sesji na dzień dobry!

Nie opłacasz abonamentu za obecność w aplikacji –  my dbamy o to, by pacjenci do Ciebie docierali. Po naszej stronie są wszystkie koszty związane z obsługą i promocją Twojej działalności.

Pomagamy Ci budować markę osobistą poprzez Twoją wizytówkę w aplikacji i promocję czatów eksperckich. Wykorzystujemy nasze kanały komunikacji, w tym social media.

Masz dokumentację pacjenta zawsze pod ręką, gdziekolwiek jesteś. Wszystkie informacje, objęte tajemnicą lekarską, znajdują się w jednym miejscu. Komfort pracy wzrasta!

Czekamy na Ciebie!

0 prowizji na dobry początek*

*dotyczy sesji zrealizowanych w ciągu pierwszych 2 tygodni współpracy

img super 300x300 - SUPERTERAPEUTA
0

Ponad 100 terapeutów w procesie rejestracji

0

Użytkowników aplikacji na wyciągnięcie ręki!

img people 300x300 - SUPERTERAPEUTA

Przez pandemię spadła liczba wizyt w Twoim gabinecie?

Docieraj do nowych pacjentów dzięki aplikacji!

Pytania i odpowiedzi

Tematy ogólne

Jakie warunki muszę spełnić, aby korzystać z panelu terapeuty?

W trosce o jak najwyższy poziom świadczonych usług zależy nam, aby każdy specjalista (np. psychoterapeuta, psycholog, psychiatra, lekarz, pielęgniarka) był osobą aktywną zawodowo lub posiadającą odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie terapii uzależnień. Dlatego w procesie rejestracji będziemy prosić Państwa o przesłanie nam danych związanych z Państwa praktyką lub numerem certyfikatu PARPA, certyfikatów ukończenia szkoleń specjalistycznych, certyfikatów psychoterapeuty etc.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać mój komputer/telefon?

Aby z nami współpracować należy posiadać komputer z dostępem do internetu, kamerkę internetową, głośniki lub słuchawki oraz mikrofon (wbudowany lub zewnętrzny). W przypadku Państwa pacjentów, których zechcecie prowadzić z wykorzystaniem naszej platformy powinien on posiadać aplikację mobilną Helping Hand dostępną zarówno w systemie Android jak i IOS.

Jak wygląda weryfikacja?

W procesie rejestracji będziemy prosić Państwa o przesłanie nam danych związanych z Państwa praktyką lub numerem certyfikatu PARPA, certyfikatów ukończenia szkoleń specjalistycznych, etc. W wyjątkowych przypadkach możemy Państwa poprosić o rozmowę telefoniczną z kierownikiem naszego Zespołu Terapeutów dr Janem Chodkiewiczem https://hh24.pl/zespol/jan-chodkiewicz/

Czy praca na platformie podlega superwizji?

Nie, ale zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji przeprowadzonych rozmów w sytuacjach spornych, konfliktowych, zgłoszeniach reklamacyjnych zarówno od strony użytkownika/pacjenta, jak terapeuty.

Z jakich narzędzi pracy terapeutycznej mogę korzystać na platformie?

A. Kalendarz dostępności
B. Konto rozliczeniowe
C. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (diagnoza nozologiczna oraz inwentarz kwestionariuszy diagnostycznych dotyczących głównych predyktorów nawrotu, w tym czynników indywidualnych stałych, czynników tła, czynników wyzwalających, faz zmiany zachowania wg procesu wg MAC2, motywacji do zaprzestania picia alkoholu, uzależnienia od alkoholu wg AUDIT, depresji wg skali Becka i wielu innych potrzebnych w codziennej pracy)
D. Moduł wideorozmowy
E. Moduł czatu
F. Możliwość wysyłania zaleceń do pacjentów
G. Własne grupy pacjentów
H. Ostrzeżenie dotyczące predykcji nawrotu u pacjentów
I. Raport aktywności pacjentów / użytkowników aplikacji mobilnej dotyczących objawów z dzienniczka głodu, dzienniczka uczuć, sentymentu wypowiedzi na czacie w kanale ogólnym, czasy spędzonego w aplikacji
J. Moduł przypominający o nadchodzącej wizycie

Skąd mogę pozyskiwać pacjentów?

Pacjenci są dostępni na platformie i każdego miesiąca jest ich coraz więcej. Dodatkowo, zachęcamy do proponowana swoim pacjentom aplikacji mobilnej Helping Hand, jako dodatkowego narzędzia wsparcia.

Terapia online

Jakie są dostępne rodzaje sesji?

A. Czat z terapeutą czyli rozmowa w formie pisania wiadomości
B. Wideorozmowa z terapeutą czyli sesja wideo.

Jaka jest skuteczność terapii on-line?

Podsumowanie badań kliniczno-kontrolnych dostępnych w tzw. bibliotece Cochrane’a dowodzi, że terapia on-line, także w zakresie leczenia uzależnień jest skuteczna, w szczególności jako komplementarna metoda wsparcia behawioralnego stosowana łącznie z innymi metodami terapii, np. farmakoterapią.

Jakie są zasady odwoływania wizyty przez pacjenta?

Pacjent może z wyprzedzeniem 24-godzinnym odwołać wizytę, przekładając ją na inny termin. Jednak umówiona i opłacona wizyta nie podlega zwrotowi.

Czy czaty / wideoczaty są w jakikolwiek sposób rejestrowane lub monitorowane?

Nie, nie są rejestrowane ani monitorowane.

Finanse i rozliczenia

Czy aby pracować na platformie muszę prowadzić działalność gospodarczą?

Nie jest to wymagane. Po zweryfikowaniu przesłanych przez Państwa danych oraz autoryzacji, poprosimy o podpisanie kontraktu terapeutycznego oraz umowy współpracy, gdzie Państwo będą świadczyć usługę na rzecz Pacjenta / użytkownika aplikacji mobilnej Helping Hand z wykorzystaniem naszej platformy zwanej Panelem SUPERTERAPEUTY.

W jaki sposób terapeuci będą rozliczać się z firmą Helping Hand?

Od każdej zrealizowanej sesji terapeutycznej pobieramy prowizję. Posiadają Państwo pełną kontrolę swojego konta rozliczeniowego w PaneluTerapeuty z informacjami jakie jest aktualne saldo i sami Państwo decydują,kiedy chcą wypłacić zgromadzone środki z uwzględnieniem naszej prowizji.

Kto sprawdza stan płatności za wizytę?

Model biznesowy polega na realizacji płatnych sesji terapeutycznych w ww. wariantach, czyli:
A. Czacie z terapeutą
B. Wideorozmowie z terapeutą.
Obydwie wyżej wymienione formy realizacji sesji, nie wymagają dodatkowego sprzętu i oprogramowania, ponieważ otrzymują Państwo kompleksowe rozwiązanie. Państwo sami określają poziom cenowy świadczonych usług, a my pobieramy od każdej zrealizowanej sesji prowizję.

Czy wizyta on-line na aplikacji jest rozliczana z NFZ?

Nie, jednak posiadamy Elektroniczną Dokumentację Medyczną - kwestionariusz diagnozy nozologicznej, która jest honorowana przez NFZ.

logo-parpa-01

mówią o nas

Gwarantowane zaufanie i bezpieczeństwo

GWARANTOWANE ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

startupy-w-palacu-helping-hand

Helping Hand wśród 50 najlepszych starup’ów