Panel Terapeuty Helping Hand

SUPERTERAPEUTA
Helping Hand

Twoje nowe miejsce pracy

Leki nie mogą być jedyną metodą terapii. One tylko wspomagają leczenie. Dopiero współpraca lekarza i terapeuty może przynieść efekty.

— prof. Marcin Wojnar

kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek rady programowej Helping Hand.

Telepsychiatria pozwala na poprawę dostępności usług medycznych, uwalnia od stygmatyzacji, siedzenia w kolejce i czekania w poradni na wizytę u psychiatry. Pozwala również skoncentrować się na człowieku, na opiece i trosce nad nim.

— dr hab. Marek Krzystanek
kierownik Kliniki Rehabilitacji Psychiatrycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, członek rady programowej Helping Hand.

Możliwości Panelu Terapeuty

Wirtualna karta pacjenta

Wszystkie notatki, Twoje uwagi i spostrzeżenia, historia uzależnienia, życiorys, cele terapii, indywidualne programy wsparcia…. od dzisiaj w jednym miejscu!

Elastyczny czas pracy

Dostęp do panelu 24/7. Od Ciebie zależy kiedy pracujesz i w jakich godzinach przyjmujesz swoich pacjentów. Możesz pracować zdalnie, w swoim domu!

Szczegółowe raporty

W każdej chwili możesz wygenerować szczegółowy raport dotyczący stanu pacjenta. Tak naprawdę nasz algorytm zrobi to za Ciebie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wszystkie dane dotyczące pacjenta oraz historii jego choroby, są chronione najnowocześniejszymi systemami zabezpieczającymi przed kradzieżą danych.

Twój gabinet w dowolnym miejscu

Otocz swoich pacjentów odpowiednią opieką! Panel Terapeuty Helping Hand to zintegrowany ekosystem narzędzi, które ułatwią proces opieki terapeutycznej – od wstępnej diagnozy uzależnienia, po wsparcie w trakcie kryzysu. Ekosystem pozwala przewidzieć moment przerwania abstynencji u osoby uzależnionej, umożliwia pracę on-line, zapewni strumień nowych klientów i kalendarz do automatycznego planowania wizyt.

Zapraszasz pacjentów prosto z panelu - unikalny link
Sam zarządzasz swoimi
pacjentami
Rozmawiasz indywidualnie lub grupowo
Analizujesz postępy w terapii swoich pacjentów
Budujesz programy terapeutyczne na bazie gotowych kwestionariuszy
Analizujesz stan emocjonalny i uczucia pacjentów dzięki inteligentnemu modułowi uczącemu się
0

Ilość użytkowników

0

Liczba pobrań aplikacji

0

Resety licznika trzeźwości

0

Dzienniczki głodu

Po co powstała aplikacja Helping Hand?

Nasilający się problem nadużywania alkoholu to problem globalny – aktualny na całym świecie, nie tylko w Polsce. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie pomocy w ograniczeniu jego spożycia oraz zapewnienia wsparcia osobom zmagającym się z uzależnieniami. Udało nam się wykorzystać w tej walce najnowsze technologie oraz ideę społeczności internetowej.

Pierwsza tego typu aplikacja w Europie!

Helping Hand to aplikacja, która pozwala użytkownikom budować własną sieć wsparcia i aktywować ją w razie potrzeby. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą dzielić się swoimi problemami z Innymi osobami uzależnionymi, a także korzystać z czatu tekstowego prowadzonego przez wykwalifikowanego terapeutę.

Stworzenie i wykorzystanie modułu sztucznej inteligencji, pozwoli nam wspierać naukę samooceny, rozpoznawania uczuć i emocji oraz realizację zadań terapeutycznych, motywując do powrotu do zdrowia.Dzięki modułowi będziemy mogli wdrożyć system predykcji nawrotów i zapobiegania przerwania abstynencji .

Nasz produkt uzyskał prawie 6 mln złotych dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. To niezbity dowód innowacyjności wiarygodności naszego projektu.

Czas do startu platformy:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zostaw nam swoje dane

Poinformujemy Cię o oficjalnym starcie platformy

Już ponad 480 terapeutów wyraziło chęć dołączenia do aplikacji!

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Unia Europejska