Pacjenci

Panel terapeuty

4. Pacjenci

4.1 1 - Pacjenci
1 - Pacjenci

W tej zakładce znajdą się Twoi wszyscy Pacjenci, którzy za pomocą aplikacji Helping Hand zdecydowali się wykupić rozmowę z Tobą
(w postaci  wideo rozmowy bądź czatu). Od momentu pierwszej wykupionej usługi dostajesz dostęp do wielu różnych informacji o  Pacjencie,
które uzupełnia na swoim profilu w aplikacji. W „dane pacjenta” znajdziesz takie informacje jak: wynik z diagnozy nozologicznej, informacje od jakich środków osoba jest uzależniona, od kiedy jest trzeźwa, powody zerwania z nałogiem, motywacja do działania, dzienne wydatki na alkohol, informację ile razy od momentu pobrania aplikacji Użytkownik zresetował licznik trzeźwości, ostatnie zalecenia terapeuty.

4.2 - Pacjenci
2 - Pacjenci

Po przejściu w „Aktywność” danego Pacjenta uzyskasz informacje dotyczące: czasu spędzonego w aplikacji  przez Pacjenta; liczbę wysłanych przez niego wiadomości w podziale na czat ogólny i czat prywatny; wynik wypełnianego przez Użytkownika „dzienniczka uczuć”, „dziennika głodu” oraz wynik dziennych kwestionariuszy w podziale tygodniowym, miesięcznym i rocznym; zdobyte odznaki.

4.3 - Pacjenci
3 - Pacjenci

W „Wiadomościach” znajdziesz całą historię rozmów z danym Pacjentem.

4.4 - Pacjenci
4 - Pacjenci

„Wyniki kwestionariuszy” zawierają wszystkie wypełnione kwestionariusze przez Pacjenta. Kwestionariusze te przypisywane są przez Ciebie po zakończonej sesji wideo bądź czacie (więcej informacji dotyczących kwestionariuszy znajdziesz w opisie poświęconym zakładce „Kwestionariusze”).

4.5 - Pacjenci
5 - Pacjenci

„Zalecenia terapeuty – z tego miejsca wysyłasz swoje zalecenia po zakończonej rozmowie wideo bądź czacie. Widzisz również historię wszystkich wysłanych zaleceń u danego Pacjenta.

4.6 - Pacjenci
6 - Pacjenci

Naciskając przycisk „Zaproś pacjenta” masz możliwość wysłać wiadomość do osoby, którą chcesz zaprosić do pobrania aplikacji Helping Hand oraz dalszej współpracy z Tobą. W wiadomości musisz wpisać: adres mailowy odbiorcy, swój podpis (imię i nazwisko) w wyznaczonych do tego polach.

4.6.1 - Pacjenci
6 - Pacjenci

6a. Wiadomość dla pacjenta.

4.6.2 1 - Pacjenci
6 - Pacjenci

6b.Wiadomość jaką otrzymuje osoba, której wysłałeś zaproszenie.