Manifest - Helping Hand

MANIFEST

HELPING HAND

MANIFEST

HELPING HAND

1. GDY OSZUKIWANIE SIEBIE JUŻ NIE DZIAŁA.

Nazywamy się Helping Hand. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy czujesz, że zaklęcie „mam kontrolę nad swoim życiem” już nie działa, a problemy zaczynają Cię przytłaczać. Podjęcie decyzji, że trzeba coś z tym zrobić, to już COŚ. Bo tylko Ty decydujesz.  I tylko Ty możesz wygrać tę walkę.

manifest postac 1 - Manifest

2. POKONAJ WSTYD.

Nie wstydź się prosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz. Nie przejmuj się stereotypami ani tym, co mówią inni. Oni nie wiedzą, co jest najlepsze dla Ciebie. Nie będą też żyć za Ciebie. Rozważasz rozpoczęcie psychoterapii, ale zastanawiasz się, czy Twoje problemy są wystarczająco duże?
Jeśli cierpisz i nie możesz funkcjonować tak, jak chcesz, warto już teraz zmierzyć się z trudnościami.  

3. TAJNA BROŃ W TWOICH RĘKACH.

To może dotyczyć każdego z nas. Jesteśmy terapeutami, managerami, pracownikami, rodzicami, sąsiadami i każdy z nas może mieć takie doświadczenia. Wiemy jak głęboko i niesprawiedliwie działa społeczny stereotyp i stygmatyzacja. Dużo łatwiej dostać łatkę nie wtedy, gdy cierpimy, lecz wtedy, gdy szukamy pomocy. Dlatego dajemy Ci do ręki tajną broń – aplikację HH. Jej społeczność to wielka internetowa konstelacja wsparcia, społeczność ludzi rozumiejących Twój problem i pomagających sobie wzajemnie, dzielących się doświadczeniami, ostrzegających przed zagrożeniami i wskazujących wyjście z sytuacji. Bo my już wiemy, że ono istnieje!

4. NIE CZEKAJ, AŻ BĘDZIE NAPRAWDĘ ŹLE!

Nie warto doczekać chwili, gdy z tym kimś, kim dziś jesteś, łączyć Cię będzie głównie numer PESEL            i niejasne poczucie, że twarz w lustrze brzmi znajomo?  W tym chaosie wokół Ciebie potrzebujesz czegoś stałego. Helping Hand daje stabilny punkt oparcia na każdym etapie choroby. Zamiast lecieć w dół – chwyć się!

manifest postac - Manifest

5. DASZ RADĘ!

Czytasz nasz manifest? A więc pierwszy krok masz już za sobą. Pokonałeś psychiczną barierę, od której wielu się odbija. To dobrze rokuje! Pomożemy pokonać Ci kolejne krytyczne punkty. Yes, you can!

6. NOWE ROZDANIE.

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia. Lepszego życia. A na pewno bardziej świadomego.  Z nami lepiej poznajesz siebie, swoje słabe i mocne strony. Inicjujesz nowe rozdanie. Na Twoich zasadach.

7. WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻNA WIĘCEJ.

W Helping Hand możesz chwycić jedną z tysięcy wyciągniętych do Ciebie pomocnych dłoni, pozostając przy tym incognito. Większość z nas nie lubi otwierać  się przed innymi, zwierzać ze swoich kłopotów. Nie wszyscy widzą się w konwencjonalnych grupach terapeutycznych, grupach wsparcia, klubach AA. W HelpingHand otrzymujesz maksimum wsparcia przy maksymalnej anonimowości. Tutaj użytkownicy wspierają się w procesie leczenia. Piszą o swoich problemach i wzajemnie wchodzą ze sobą wchodzą w interakcje. Całą dobę – gdy tylko poczujesz, że nadciągają czarne chmury, odwiedź nas. Nie jesteś sam!

8. WIRTUALNA TECHNOLOGIA, REALNE ZWYCIĘSTWO.

Nie lekceważymy przeciwnika, dlatego też sięgamy po najnowsze technologie i sztuczną inteligencję.  Wszystko po to, aby dostarczyć Ci rozwiązania  spersonalizowane i dopasowane do Twojej sytuacji. Zawsze jest ona szczególna, jednak mechanizm choroby ma swoją dynamikę i dlatego chcemy skutecznie kontratakować przy błyskawicznym wsparciu Helping Hand. Twój czas jest zbyt cenny, nie możesz go tracić na zbędne działania.

9. UCZ SIĘ NA CUDZYCH SUKCESACH.

Wierzymy, że chorobę zawsze łatwiej pokonać wspólnymi siłami, a najlepiej zaufać tym, którzy znają już jego słabe punkty, stoczyli już zwycięskie bitwy, wygrali wojnę. Ci wiedzą, że zdarzą się wzloty i upadki, bo taka właśnie jest dynamika walki. I właśnie wtedy pomoc Helping Hand masz na wyciągnięcie ręki. W swoim telefonie, na swoim tablecie czy laptopie..

manifest postac 2 - Manifest

10. DOŁĄCZYSZ, KIEDY CHCESZ.

W każdej chwili możesz do nas dołączyć. W każdej chwili możesz nas opuścić. W każdej chwili możesz powrócić. Czekamy na Ciebie.

manifest - Manifest
manifest mobile - Manifest

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy i czujesz, że możesz zrobić sobie krzywdę, zadzwoń niezwłocznie pod 112 – bezpłatny numer alarmowy!