Manifest - Helping Hand

MANIFEST

HELPING HAND

MANIFEST

HELPING HAND

1. GDY „MAM TO POD KONTROLĄ!” JUŻ NIE DZIAŁA

Nazywamy się HelpingHand. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy czujesz, że zaklęcie „kontroluję się!” już nie działa, a zbyt duży procent Twojego życia wypełniają procenty. Gdy podjąłeś decyzję, że coś z tym trzeba zrobić. Bo tylko Ty decydujesz. Bo tylko Ty możesz podjąć walkę ze swym „mocnym aniołem”.

manifest postac 1 - Manifest

2. TRZEŹWY, SEXY, COOL

Czy myślisz, że ze szklanką burbona w ręku roztaczasz dyskretny urok człowieka sukcesu, że po koniaku wspinasz się na szczyty dżentelmeństwa, że prawdziwa dama powinna być na lekkim rauszu, albo że szot za szotem dodaje kolejne punkty do męskości?
Prawda o alkoholu jest inna. Na dłuższą metę odbiera atrakcyjność i sprawia, że w społecznej drabinie schodzisz w dół.  Trzeźwość jest bardziej sexy, dodaje klasy i w niej może być Ci najbardziej do twarzy.

3. TAJNA BROŃ W TWOICH RĘKACH

Uzależnienie może dotyczyć każdego z nas. Jesteśmy terapeutami, managerami, pracownikami, rodzicami, sąsiadami i wielu z nas ma za sobą to doświadczenie. Wiemy jak głęboko i niesprawiedliwie działa społeczny stereotyp i stygmatyzacja. Dużo łatwiej dostać łatkę nie wtedy, gdy pijemy, lecz wtedy, gdy szukamy pomocy. Dlatego dajemy Ci do ręki tajną broń – aplikację HH. Jej społeczność to wielka internetowa konstelacja wsparcia, społeczność ludzi rozumiejących Twój problem i pomagających sobie wzajemnie, dzielących się doświadczeniami, ostrzegających przed zagrożeniami i wskazujących wyjście z sytuacji. Bo my już wiemy, że ono istnieje.

4. NASZE DNA? NIE CZEKAJ, AŻ SIĘGNIESZ DNA!

Naprawdę chcesz czekać na chwilę, gdy z tym kimś, kim dziś jesteś, łączyć Cię będzie głównie numer PESEL i niejasne poczucie, że ta zniszczona twarz w lustrze brzmi znajomo? Tak, wiemy, mówią że od dna (butelki) można się odbić. A gdy wszystko płynie, potrzebujesz czegoś stałego. HelpingHand daje stabilny punkt oparcia na każdym etapie uzależnienia. Więc zamiast lecieć na spotkanie z dnem, chwyć się nas!

manifest postac - Manifest

5. DASZ RADĘ!

Czytasz nasz manifest? A więc pierwszy krok masz już za sobą. Pokonałeś psychiczną barierę, od której wielu się odbija. To dobrze rokuje! Pomożemy pokonać Ci kolejne krytyczne punkty. Yes, you can!

6. NOWE ROZDANIE

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia. Trzeźwego życia. A na pewno trzeźwiejszego i bardziej świadomego. Z nami lepiej poznajesz siebie, swoje słabe i mocne strony. Inicjujesz nowe rozdanie. Na Twoich zasadach.

7. WSPÓLNYMI SIŁAMI

W HelpingHand możesz chwycić jedną z tysięcy wyciągniętych do Ciebie pomocnych dłoni, pozostając przy tym incognito. Większość z nas nie lubi otwierać  się przed innymi, zwierzać ze swoich kłopotów. Nie wszyscy widzą się w konwencjonalnych grupach terapeutycznych, grupach wsparcia, klubach AA. W HelpingHand otrzymujesz maksimum wsparcia przy maksymalnej anonimowości. Tutaj użytkownicy są terapeutami dla siebie samych. Piszą o swoich problemach i wzajemnie wchodzą ze sobą wchodzą w interakcje. Sami sobie pomagają. Całą dobę – gdy tylko poczujesz, że nadciąga szklana pogoda, a Twoje myśli zaczynają coraz szybciej krążyć wokół kropli czegoś mocniejszego. Nie jesteś sam!

8. WIRTUALNA TECHNOLOGIA, REALNE ZWYCIĘSTWO

Nie lekceważymy przeciwnika, dlatego też sięgamy po najnowsze technologie i sztuczną inteligencję.  Wszystko po to, aby dostarczyć Ci rozwiązania dedykowane dla Ciebie i dopasowane do Twojej sytuacji. Zawsze jest ona szczególna, niemniej mechanizm uzależnienia ma swoją dynamikę i dlatego chcemy skutecznie kontratakować przy błyskawicznym wsparciu HelpingHand. Twój czas jest zbyt cenny, nie możesz go tracić na zbędne działania.

9. UCZ SIĘ NA CUDZYCH SUKCESACH

Wierzymy, że uzależnienie zawsze łatwiej pokonać wspólnymi siłami, a najlepiej zaufać tym, którzy znają już jego słabe punkty, stoczyli już zwycięskie bitwy, wygrali wojnę. Ci wiedzą, że po „nigdy więcej!” zdarzą się potknięcia, a „ostatni raz” niejedno ma imię, ale taka właśnie jest dynamika walki. I właśnie wtedy pomoc HelpingHand masz na wyciągnięcie ręki. W swoim telefonie, na swoim tablecie czy laptopie.

manifest postac 2 - Manifest

10. DOŁĄCZYSZ KIEDY ZECHCESZ

W każdej chwili możesz do nas dołączyć. W każdej chwili możesz nas opuścić. W każdej chwili możesz powrócić.

manifest - Manifest
manifest mobile - Manifest

Pamiętaj, jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy i czujesz, że możesz zrobić sobie krzywdę, zadzwoń niezwłocznie pod 112 – bezpłatny numer alarmowy!