Jak umówić terapie

Aplikacja mobilna

1. Jak umowić wizytę?

1 1 - Jak umówić terapie
1 - Jak umówić terapie

Wybierz „Umów terapię online”, by umówić się na sesję. Przycisk znajduje się na ekranie głównym aplikacji Helping Hand – jeśli nie masz jeszcze jej zainstalowanej, pobierz ją na swoje urządzenie mobilne korzystając z AppStore bądź Google Play.

2 - Jak umówić terapie
2 - Jak umówić terapie

Wybierz dzień, w którym chcesz umówić się na terapię. Przy każdej dacie widzisz liczbę dostępnych w tym dniu terapii.Klikając konkretną datę, poniżej pokazują Ci się godziny możliwych sesji oraz informacja,  ilu jest dostępnych  Terapeutów w danej godzinie.

3 2 - Jak umówić terapie
3 - Jak umówić terapie

Wybierz godzinę,  na którą chcesz się umówić z Terapeutą. Poniżej  wyświetlą Ci się profile dostępnych Terapeutów w wybranym przez Ciebie dniu i godzinie.

456 1 - Jak umówić terapie
4 1 - Jak umówić terapie

Spośród listy terapeutów dostępnych w wybranym przez Ciebie terminie i godzinie, wybierz tego, z którym chcesz się umówić.

5 - Jak umówić terapie

Następnie wybierz rodzaj terapii. Zaznacz czy z wybranym przez siebie Terapeutą chcesz porozmawiać w formie wideo terapii, czy czatu online (przy rodzajach terapii widzisz stawki wybranego Terapeuty).

6 - Jak umówić terapie

Po zaznaczeniu rodzaju terapii naciśnij przycisk „dalej”.

7 - Jak umówić terapie
7 - Jak umówić terapie

Ekran przedstawia teraz podsumowanie Twoich działań.
Widzisz informacje dotyczące umawianej terapii:
– wybrany terapeuta

– Termin i godzina sesji

– Rodzaj terapii (w tym jej koszt)

Jeśli wszystkie dane się zgadzają naciśnij przycisk „Wykup”.

8 - Jak umówić terapie
8 - Jak umówić terapie

Naciśnij raz jeszcze „Wykup”.

9 - Jak umówić terapie
9 - Jak umówić terapie

Następnie zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Dokonaj wyboru najlepszej formy i postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie, aż do momentu zrealizowania płatności.

10 - Jak umówić terapie
10 - Jak umówić terapie

Ten ekran informuje Cię o tym, że Twoja płatność została zrealizowana pomyślnie. 

Naciśnij „Wróć do sklepu”, by przenieść się z powrotem do aplikacji, bądź poczekaj na automatyczne przekierowanie.

11 - Jak umówić terapie
11 - Jak umówić terapie

Po powrocie do aplikacji zobaczysz ekran, który potwierdza prawidłowe umówienie terapii. W tej chwili wybrany przez Ciebie Terapeuta dostał informację, że umówiłeś się z nim na sesję.

12 - Jak umówić terapie

Możesz również zaplanowaną sesję dodać do swojego kalendarza na urządzeniu mobilnym klikając przycisk „Dodaj do kalendarza”. 

13 - Jak umówić terapie
13 - Jak umówić terapie

Jeśli wybrałeś/aś opcję dodania sesji do kalendarza wybierz aplikację kalendarza, z której na co dzień korzystasz. W niej zostanie zapisana Twoja terapia.

14 - Jak umówić terapie
14 - Jak umówić terapie

Po  wykupieniu terapii i zaakceptowaniu jej przez Terapeutę, na ekranie głównym aplikacji wyświetli Ci się Twoja umówiona sesja. By zrealizować terapię naciśnij „Dołącz”.

Uwaga!
Przycisk „Dołącz” poprawnie przeniesie Cię w miejsce terapii na 5 minut przed planowanym rozpoczęciem sesji. Jeśli zaraz po wykupieniu sesji na Twoim ekranie nie pojawi się informacja o terapii wraz z możliwością dołączenia, oznacza to, że Terapeuta jeszcze nie zaakceptował tej sesji. Poczekaj zatem chwilę, aż Terapeuta potwierdzi Wasze spotkanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami mailowo: hello@hh24.pl lub
telefonicznie: +48 600 087 613
od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.