Promocja! Sesja terapeutyczna gratis, czyli trzeźwy tydzień z Helping Hand

Wiemy, że dostęp do terapeutów i sesji terapeutycznych w dobie pandemii koronawirusa dla wielu z Was jest bardzo trudny. Dlatego przygotowaliśmy COŚ SPECJALNEGO. Do każdej wykupionej sesji terapeutycznej w Helping Hand (wybrani terapeuci), dodajemy drugą gratis.

Docierają do nas głosy, że niektórym z Was coraz trudniej przychodzi pozostawanie w abstynencji. W dużej mierze jest to związane z trwającą wciąż izolacją społeczną i przebywaniem w domu, wraz z rodziną czy innymi domownikami, niemal 24 godziny na dobę. To skutkuje napięciami czy dodatkowym stresem, który nie sprzyja w walce z nałogiem. Wiemy, że niektórym z Was wróciły nawet sny alkoholowe czy suche kace. Aby zapobiec temu, co może się wydarzyć w kolejnych dniach, wychodzimy Wam na przeciw z propozycją:

Do każdej wykupionej sesji terapeutycznej w Helping Hand, druga gratis*

*Promocja dotyczy sesji u następujących terapeutów:

 

  • Liliana Bielecka
  • Paulina Wajda
  • Katarzyna Tuszyńska – Niezgoda
Liliana 1 300x237 - Promocja! Sesja terapeutyczna gratis, czyli trzeźwy tydzień z Helping Hand

Liliana Bielecka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP.  Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w Polskim Instytucie Ericksonowskim w całościowym szkoleniu psychoterapii, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Odbyła liczne szkolenia w zakresie terapii osób uzależnionych, współuzależnionych, DDA, uzależnionych od hazardu, leków, narkotyków i seksu.

Zawodowa związana z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnienia od Alkoholu, gdzie prowadzi terapie indywidualne i grupowe, warsztaty, treningi, a w przeszłości grupy stażowe dla studentów i osób ubiegających się o certyfikat specjalisty terapii uzależnień. 

Liliana to jeden z lepiej ocenianych terapeutów w Helping Hand.

Paulina - Promocja! Sesja terapeutyczna gratis, czyli trzeźwy tydzień z Helping Hand

Paulina Wajda

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, psycholog kliniczny w trakcie specjalizacji akredytowanego przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej. 

Od 2010 roku pracuje z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, z osobami z podwójną diagnozą oraz z osobami doświadczającymi kryzysu życiowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała  w Ośrodku Leczenia Osób Uzależnionych SP ZOZ Nowy Dworek w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, gdzie odbyła liczne staże kliniczne, w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Pruszkowie. 

Na co dzień prowadzi terapie osób uzależnionych i współuzależnionych zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i grupowym.

zdjecie katarzyna niezgoda - Promocja! Sesja terapeutyczna gratis, czyli trzeźwy tydzień z Helping Hand

Katarzyna Tuszyńska - Niezgoda

Psycholog, psychoterapeuta uzależnień, psychodietetyk, dietetyk.

Na co dzień prowadzi terapie dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, szeroko pojętego internetu, pornografii, a także dla osób współuzależnionych oraz dorosłych dzieci alkoholików (DDA).

Zapewnia pomoc psychologiczną i terapię w przypadkach depresji, lęków, wypalenia zawodowego, fobiach, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych.

Specjalizuje się również w terapii, pomocy psychologicznej i dietetycznej w przypadkach nadwagi, otyłości oraz w zakresie zaburzeń odżywiania takich, jak: jedzenie z napadami objadania się, bulimia psychiczna (bulimia nervosa), jedzenie kompulsywne, jedzenie pod wpływem impulsu, anoreksja psychiczna (anorexia nervosa), ortoreksja, zespół jedzenia nocnego, innych, niespecyficznych. 

Prowadzi poradnictwo dietetyczne oraz coaching dietetyczny dla osób, które chcą zweryfikować swój sposób odżywiania się i styl życia. 

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą, a także wspiera i edukuje rodziny.

Prowadzi terapię w językach: polski, angielski. 

Jak skorzystać z promocji "Kup terapię, a drugą otrzymasz gratis"?

Aby skorzystać  z promocji, należy:

  • Wybrać jednego z trzech wyżej opisanych terapeutów;
  • Sprawdzić jego dostępność i wybrać konkretny termin;
  • Wykupić terapię
  • Następnie na adres e-mail: hello@addictions.ai wysłać informację o tym fakcie z propozycją terminu kolejnej terapii;
  • W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie umówienia kolejnej, bądź kupon upoważniający do jej realizacji w późniejszym czasie
  • Czas trwania promocji jest ograniczony. Promocja trwa do 23 maja 2020 i jest ograniczona dostępnością wolnych terminów terapeutów.

Nie zwlekaj! Wykup terapię jeszcze dziś, zanim zabraknie wolnych terminów!

2 Responses

  1. Jak mogę wykupić sesję u terapeutki Katarzyny Niezgody bo chyba nie załapałam?

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *