Promocja na długi czerwcowy weekend!

Kup dwie konsultacje terapeutyczne, a kolejne dwie otrzymasz gratis!

Przed nami kolejny w tym roku długi weekend. Dobry czas na porządkowanie myśli i planowanie. Mamy więc dla Was super korzystną promocję, ale uwaga… należy działać szybko i zdecydowanie, ponieważ aktualna jest tylko przez jeden dzień. Jeśli zdecydujecie się na zakup dwóch konsultacji terapeutycznych w czwartek 11 czerwca, dwie kolejne dostaniecie gratis! Będziecie mogli wykorzystać je do końca lipca 2020 r.

Co trzeba zrobić, by dostać dwie kolejne konsultacje terapeutyczne gratis? Szczegóły poniżej*

*Promocja dotyczy sesji u następujących terapeutów: 

  • Liliana Bielecka
  • Paulina Wajda
  • Katarzyna Tuszyńska – Niezgoda

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy:

1 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Wybrać jednego z trzech poniżej opisanych terapeutów,

2 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Sprawdzić jego dostępność i wybrać dwa konkretne terminy,

3 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Wykupić konsultacje,

4 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Następnie na adres e-mail: hello@addictions.ai wysłać informację o tym fakcie z propozycją terminu dwóch kolejnych,

5 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie umówienia dwóch kolejnych konsultacji, bądź kupon upoważniający do jej realizacji w późniejszym czasie.

Czas trwania promocji jest ograniczony. Konsultacje należy wykupić w czwartek 11 czerwca. Kolejne dwie trzeba wykorzystać do końca lipca 2020. Promocja jest ograniczona dostępnością wolnych terminów terapeutów.

Nie zwlekaj! Wykup konsultacje natychmiast, zanim zabraknie wolnych terminów!

Liliana 1 1024x808 - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Liliana Bielecka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień rekomendowane przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP.  Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w Polskim Instytucie Ericksonowskim w całościowym szkoleniu psychoterapii, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Odbyła liczne szkolenia w zakresie terapii osób uzależnionych, współuzależnionych, DDA, uzależnionych od hazardu, leków, narkotyków i seksu.

Zawodowa związana z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnienia od Alkoholu, gdzie prowadzi terapie indywidualne i grupowe, warsztaty, treningi, a w przeszłości grupy stażowe dla studentów i osób ubiegających się o certyfikat specjalisty terapii uzależnień. 

Liliana to jeden z lepiej ocenianych terapeutów w Helping Hand.

Paulina - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Paulina Wajda

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień, psycholog kliniczny w trakcie specjalizacji akredytowanego przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej. 

Od 2010 roku pracuje z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, z osobami z podwójną diagnozą oraz z osobami doświadczającymi kryzysu życiowego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała  w Ośrodku Leczenia Osób Uzależnionych SP ZOZ Nowy Dworek w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, gdzie odbyła liczne staże kliniczne, w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Pruszkowie. 

Na co dzień prowadzi terapie osób uzależnionych i współuzależnionych zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i grupowym.

zdjecie katarzyna niezgoda - Promocja na długi czerwcowy weekend!

Katarzyna Tuszyńska - Niezgoda

Psycholog, psychoterapeuta uzależnień, psychodietetyk, dietetyk.

Na co dzień prowadzi terapie dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, szeroko pojętego internetu, pornografii, a także dla osób współuzależnionych oraz dorosłych dzieci alkoholików (DDA).

Zapewnia pomoc psychologiczną i terapię w przypadkach depresji, lęków, wypalenia zawodowego, fobiach, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych.

Specjalizuje się również w terapii, pomocy psychologicznej i dietetycznej w przypadkach nadwagi, otyłości oraz w zakresie zaburzeń odżywiania takich, jak: jedzenie z napadami objadania się, bulimia psychiczna (bulimia nervosa), jedzenie kompulsywne, jedzenie pod wpływem impulsu, anoreksja psychiczna (anorexia nervosa), ortoreksja, zespół jedzenia nocnego, innych, niespecyficznych. 

Prowadzi poradnictwo dietetyczne oraz coaching dietetyczny dla osób, które chcą zweryfikować swój sposób odżywiania się i styl życia. 

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą, a także wspiera i edukuje rodziny.

Prowadzi terapię w językach: polski, angielski. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *