Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Cały czas dokładamy starań, by nasze rozwiązanie było jak najbardziej pomocne w procesie trzeźwienia. Dlatego właśnie uruchomiliśmy nowe kategorie i funkcjonalności. Zarówno na Android, jak i iOS. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W środę, tj. 11 marca 2020 roku udostępniona zostanie najnowsza wersja aplikacji Helping Hand. W pierwszej chwili znajdzie się w niej osiem, jakże kluczowych, nowych funkcjonalności. Większość z nich jest odpowiedzią na Wasze zapytania, które otrzymujemy w wiadomościach. Poznajcie zupełnie nowe oblicze Helping Hand.

Wprowadzamy opcję wykupienia 60 minutowej rozmowy z wybranym przez Ciebie terapeutą. Możesz go wyszukać w naszej bazie „zewnętrznego wsparcia”, uwzględniając takie kryteria, jak:

 • dostępność
 • doświadczenie
 • popularność wśród innych użytkowników

Jeśli uznasz, że w danej chwili potrzebujesz natychmiastowego wsparcia Terapeuty, ale czynniki zewnętrzne nie pozwalają Ci na swobodną rozmowę (kawiarnia, bliskość innych osób), skorzystaj z możliwości zakupu indywidualnego czatu tekstowego z wybranym przez siebie Terapeutą.

Oddajemy w Wasze ręce szerokie grono terapeutów, którzy będą odpowiadać na Wasze pytania, moderować dyskusje, a przede wszystkim pomagać i doradzać, jak wytrwać w abstynencji.

Wiemy, jak dużą popularnością cieszą się grupy. Dlatego dajemy Wam możliwość zakładania własnych, zapraszania do nich wybranych użytkowników i dyskutowania na interesujące Was tematy.

W związku z wprowadzeniem wielu nowych funkcjonalności, mamy świadomość faktu, że nie wszyscy z Was ich potrzebują. Dlatego postanowiliśmy podzielić je za pomocą pakietów, a się z tym wiąże zróżnicować cenowo. Od bezpłatnych, po pakiety premium. Więcej informacji o pakietach znajdziecie tutaj.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wyzwania bywają często skutecznym motywatorem. Dlatego też przygotowaliśmy takie dla Ciebie. Na początek proponujemy dwa poniższe:

 • wygraj czat terapeutyczny
 • wygraj wideo terapię

Do zabawy możesz przystąpić w dowolnej chwili, poprzez realizację poszczególnych zadań dostępnych w aplikacji.

Wprowadziliśmy możliwość zdobywania odznak. Wiemy, jak dużą popularnością cieszą się tego typu dodatki wśród użytkowników innych aplikacji. Przede wszystkim mają one motywować do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad sobą. I tak na przykład możesz zostać „Królem social media”, jeżeli swoje osiągnięcia będziesz udostępniał innym.

Ta aplikacja ma Cię wspierać w wyjściu z nałogu, m.in. poprzez relacje z ludźmi, z którymi udało Ci się znaleźć przysłowiową nić porozumienia. Dlatego oddajemy w Twoje ręce możliwość blokowania tych osób, które burzą Twój wewnętrzny sposób i zagrażają trwaniu w abstynencji.

 

Nowe funkcjonalności to kolejny etap udoskonalania naszej platformy. Tak, bo Helping Hand to już nie tylko aplikacja, lecz cały ekosystem wspierający zarówno osoby chcące wyrwać się z nałogu, jak i te, które im to umożliwiają (terapeuci).

Dziękujemy za Wasze rady i wskazówki, bo obecne zmiany, to między innymi efekt Waszego zaangażowania.

I najważniejsze – nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

2 Responses

 1. Witam
  Oczywiście to super, że aplikacja rozwija się o nowe funkcje i otwiera na nowe możliwości. Chciałbym jednakże zrobić malutki krok w tył i zwrócić uwagę na kwestię dzienniczka uczuć. Mam wrażenie graniczące z pewnością (chyba że z moją apką jest coś nie tak), że istnieją rozbieżności między opisami uczuć. Wypełnianie – statystyki. Np w statystykach pojawiają się takie uczucia jak lubienie, lekkość itp. Chodzi o to, że nie ma ich w dzienniczku głodu (a być powinny), pojawiają się tylko w statystyce. To mocno upośledza precyzowanie nastroju.
  https://gifyu.com/image/Iiil
  Pozdrawiam
  Łukasz

  1. Bardzo dziękujemy za informację, ale proszę doprecyzować czy chodzi o dzienniczek uczuć, czy głodu. Prosimy o przesłanie informacji na adres hello@addictions.ai. Dziękujemy za opinię. To dla nas bardzo ważne!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *