Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Cały czas dokładamy starań, by nasze rozwiązanie było jak najbardziej pomocne w procesie trzeźwienia. Dlatego właśnie uruchomiliśmy nowe kategorie i funkcjonalności. Zarówno na Android, jak i iOS. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W środę, tj. 11 marca 2020 roku udostępniona zostanie najnowsza wersja aplikacji Helping Hand. W pierwszej chwili znajdzie się w niej osiem, jakże kluczowych, nowych funkcjonalności. Większość z nich jest odpowiedzią na Wasze zapytania, które otrzymujemy w wiadomościach. Poznajcie zupełnie nowe oblicze Helping Hand.

Wprowadzamy opcję wykupienia 60 minutowej rozmowy z wybranym przez Ciebie terapeutą. Możesz go wyszukać w naszej bazie „zewnętrznego wsparcia”, uwzględniając takie kryteria, jak:

 • dostępność
 • doświadczenie
 • popularność wśród innych użytkownikówviedeo 1 - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Jeśli uznasz, że w danej chwili potrzebujesz natychmiastowego wsparcia Terapeuty, ale czynniki zewnętrzne nie pozwalają Ci na swobodną rozmowę (kawiarnia, bliskość innych osób), skorzystaj z możliwości zakupu indywidualnego czatu tekstowego z wybranym przez siebie Terapeutą.

czat indy - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Oddajemy w Wasze ręce szerokie grono terapeutów, którzy będą odpowiadać na Wasze pytania, moderować dyskusje, a przede wszystkim pomagać i doradzać, jak wytrwać w abstynencji.

czat ekspercki1 - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Wiemy, jak dużą popularnością cieszą się grupy. Dlatego dajemy Wam możliwość zakładania własnych, zapraszania do nich wybranych użytkowników i dyskutowania na interesujące Was tematy.

grupy - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

W związku z wprowadzeniem wielu nowych funkcjonalności, mamy świadomość faktu, że nie wszyscy z Was ich potrzebują. Dlatego postanowiliśmy podzielić je za pomocą pakietów, a się z tym wiąże zróżnicować cenowo. Od bezpłatnych, po pakiety premium. Więcej informacji o pakietach znajdziecie tutaj.

pakiet - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wyzwania bywają często skutecznym motywatorem. Dlatego też przygotowaliśmy takie dla Ciebie. Na początek proponujemy dwa poniższe:

 • wygraj czat terapeutyczny
 • wygraj wideo terapię

Do zabawy możesz przystąpić w dowolnej chwili, poprzez realizację poszczególnych zadań dostępnych w aplikacji.

wyzwania - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Wprowadziliśmy możliwość zdobywania odznak. Wiemy, jak dużą popularnością cieszą się tego typu dodatki wśród użytkowników innych aplikacji. Przede wszystkim mają one motywować do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad sobą. I tak na przykład możesz zostać „Królem social media”, jeżeli swoje osiągnięcia będziesz udostępniał innym.

odznaki - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

Ta aplikacja ma Cię wspierać w wyjściu z nałogu, m.in. poprzez relacje z ludźmi, z którymi udało Ci się znaleźć przysłowiową nić porozumienia. Dlatego oddajemy w Twoje ręce możliwość blokowania tych osób, które burzą Twój wewnętrzny sposób i zagrażają trwaniu w abstynencji.

blokowanie - Nowe funkcjonalności w aplikacji Helping Hand

 

Nowe funkcjonalności to kolejny etap udoskonalania naszej platformy. Tak, bo Helping Hand to już nie tylko aplikacja, lecz cały ekosystem wspierający zarówno osoby chcące wyrwać się z nałogu, jak i te, które im to umożliwiają (terapeuci).

Dziękujemy za Wasze rady i wskazówki, bo obecne zmiany, to między innymi efekt Waszego zaangażowania.

I najważniejsze – nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

3 Responses

 1. Witam
  Oczywiście to super, że aplikacja rozwija się o nowe funkcje i otwiera na nowe możliwości. Chciałbym jednakże zrobić malutki krok w tył i zwrócić uwagę na kwestię dzienniczka uczuć. Mam wrażenie graniczące z pewnością (chyba że z moją apką jest coś nie tak), że istnieją rozbieżności między opisami uczuć. Wypełnianie – statystyki. Np w statystykach pojawiają się takie uczucia jak lubienie, lekkość itp. Chodzi o to, że nie ma ich w dzienniczku głodu (a być powinny), pojawiają się tylko w statystyce. To mocno upośledza precyzowanie nastroju.
  https://gifyu.com/image/Iiil
  Pozdrawiam
  Łukasz

  1. Bardzo dziękujemy za informację, ale proszę doprecyzować czy chodzi o dzienniczek uczuć, czy głodu. Prosimy o przesłanie informacji na adres hello@addictions.ai. Dziękujemy za opinię. To dla nas bardzo ważne!

 2. Bardzo ciekawa aplikacja, czy już wiadomo kiedy zostanie poszerzona o funkcję wsparcia w schizofrenii?
  Pozdrawiam
  Monika

Comments are closed.