Czy masz włączone powiadomienia PUSH?

Bombardowani zewsząd informacjami, po jakimś czasie przestajemy na nie reagować. Potrzebujemy selekcji, która umożliwi dotarcie do nas tylko tych, których naprawdę potrzebujemy i które są dla nas ważne. Problem ten rozwiązują powiadomienia push, których jednorazowe zaakceptowanie spowoduje, że wiadomości od Helping Hand, zawsze do Ciebie dotrą – bez konieczności logowania się w poczcie.

powiadomienia push - Czy masz włączone powiadomienia PUSH?

Czym są powiadomienia push, nazywane także notyfikacjami? To komunikaty przekazywane przez strony, które odwiedzasz – również naszą, czyli HH24.pl Aby je otrzymywać, musisz wyrazić na nie zgodę. Kiedy to zrobisz, będziemy komunikowali się z Tobą nawet wtedy, gdy nie będziesz miał otwartej przeglądarki. Komunikaty wyświetlać się będą na urządzeniach, których aktualnie używasz –być telefonie, komputerze lub tablecie.

Jak działają notyfikacje web push? Działanie tego rodzaju powiadomień jest proste – zarówno sam system ich otrzymywania, jak i wyrażania zgody na ich otrzymywanie. Jest to dużo szybszy sposób na otrzymywanie pożądanych treści niż np. newsletter. Nie ma tutaj skomplikowanego procesu zapisywania się, z podwójnym potwierdzeniem prawdziwości podawanych danych. Co więcej, tutaj w ogóle nie podajemy informacji o sobie. W przypadku powiadomień push, wystarczy jedynie wyrazić zgodę na ich otrzymywanie. W momencie udzielenia zgody, będziesz otrzymywać notyfikacje z atrakcyjnymi treściami od Helping Hand – powiadomimy Cię o zbliżającym się czacie, o nowym artykule zamieszczonym na naszym blogu lub o newsie z naszych Aktualności. Jednym zdaniem – będziemy w kontakcie!